Udane tropienie

2022-07-24

Policyjny pies tropiący Haczyk poprowadził do mieszkania, w którym przebywał zaginiony 32-latek. Z relacji najbliższych wynikało, że kilka godzin wcześniej oddalił się z miejsca zamieszkania, grożąc popełnieniem samobójstwa. Odnaleziony mężczyzna po badaniach lekarskich został przewieziony do izby wytrzeźwień.
18 lipca po południu dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o oddaleniu się z domu 32-latka z gminy Chełm. Z relacji najbliższych wynikało, że może chcieć odebrać sobie życie. Policjanci, którzy natychmiast rozpoczęli poszukiwania, wytypowali sąsiedni blok, w którym mógł przebywać zaginiony. Do działań skierowany został również przewodnik z psem tropiącym z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Owczarek niemiecki o imieniu Haczyk podjął trop i poprowadził pod drzwi jednego z mieszkań. To potwierdziło przypuszczenia mundurowych.
Jak się okazało, 32-latek przebywał w mieszkaniu znajomego. Na miejsce mundurowi wezwali karetkę pogotowia. Mężczyzna był pod działaniem alkoholu i po badaniach lekarskich został umieszczony do wytrzeźwienia.
Każdy z nas może mieć w życiu słabsze chwile. Pamiętajmy, że nie jesteśmy z tym sami i nie wstydźmy się prosić o wsparcie osoby i instytucje, które pomogą nam przejść przez ten trudny czas. Bezpłatnie i anonimowo możemy skontaktować się ze specjalistami dyżurującymi pod numerem Kryzysowego Telefonu Zaufania 116 123 i Telefonem dla Dzieci i Młodzieży 116 111 - przypomina komisarz Ewa Czyż z lubelskiej Policji.
Fot. Materiały Policji

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

dr n. med. Marcin Cichocki, urolog

Polecam, wizyta spełniła moje oczekiwania, uzyskałem poradę; lekarz konkretny, rzeczowy, z dużym doświadczeniem 

dr n. med. Dariusz Sosnowski, ginekolog

Serdecznie polecam- doktor wszystko dokładnie wyjaśnił, zaś samo badanie przebiegło w bardzo komfortowej atmosferze. 

dr n. med. Jerzy Marczak, pulmonolog, internista

Profesjonalizm pod każdym względem. Rozpoznanie choroby oraz przepisane leki pomogły szybko i skutecznie w leczeniu. 

dr n. med. Łukasz Jasek, neurolog

Konkretny i sympatyczny lekarz. Wzbudził moje zaufanie. Na pewno do Niego wrócę w razie potrzeby. Polecam.

lek. Michał Stasiak, gastrolog

Bardzo profesjonalne podejście, punktualność, miła atmosfera,wizyta przebiegła poprawnie. Polecam