ZUS zachęca

2021-02-05

Zakład Ubezpieczeń Społecznych chce upowszechniać wśród seniorek i seniorów wiedzę o korzyściach z posiadania konta w banku i bezpiecznego z niego korzystania. Część klientek i klientów ZUS w dalszym ciągu bowiem decyduje, aby wypłaty świadczeń otrzymywać w gotówce.

Według badań ZUS wynika to w dużej mierze z braku wiedzy, jak korzystać z rachunku bankowego – a szczególnie z bankowości elektronicznej.  

Dlatego ZUS rozpoczyna kampanię informacyjno-edukacyjną „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo”.  Ma służyć temu, aby klienci i klientki ZUS swobodnie i bez lęku korzystali z rachunków bankowych, pobierali na konto świadczenia, płacili rachunki oraz robili  zakupy on-line, nie narażając się przy tym na kradzież czy oszustwa. ZUS chce przekonywać, że rachunek bankowy jest bezpieczny i wygodny, a otrzymywanie świadczeń na konto w banku pozwala na bezpieczny dostęp do nich – co jest szczególnie ważne podczas pandemii. 

W trakcie kampanii klienci i klientki ZUS mają się dowiedzieć, jakie korzyści daje posiadanie konta w banku, jak je założyć, jak zmienić sposób wypłaty świadczeń w ZUS, a także o czym należy pamiętać, korzystając z konta bankowego przez internet. Informacje te mają zapewnić seniorkom i seniorom bezpieczeństwo w świecie, w którym trudno już radzić sobie bez internetu. 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej kampanii ZUS pod linkiem https://www.zus.pl/o-zus/o-nas/kampania-bezpieczny-zdrowy-bezgotowkowy-

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

dr n. med. Marcin Cichocki, urolog

Polecam, wizyta spełniła moje oczekiwania, uzyskałem poradę; lekarz konkretny, rzeczowy, z dużym doświadczeniem 

dr n. med. Dariusz Sosnowski, ginekolog

Serdecznie polecam- doktor wszystko dokładnie wyjaśnił, zaś samo badanie przebiegło w bardzo komfortowej atmosferze. 

dr n. med. Jerzy Marczak, pulmonolog, internista

Profesjonalizm pod każdym względem. Rozpoznanie choroby oraz przepisane leki pomogły szybko i skutecznie w leczeniu. 

dr n. med. Łukasz Jasek, neurolog

Konkretny i sympatyczny lekarz. Wzbudził moje zaufanie. Na pewno do Niego wrócę w razie potrzeby. Polecam.

lek. Michał Stasiak, gastrolog

Bardzo profesjonalne podejście, punktualność, miła atmosfera,wizyta przebiegła poprawnie. Polecam